Kurumsal

  Firma Tanıtımı

  Firmamız kurulduğu 1992 yılından itibaren Çanakkale ve çevresinde taahhüt işleri ve özel inşaat projeleri alanında faaliyet göstermektedir. Doğancı İnşaat, hayata geçirdiği ve geçirmekte olduğu tüm projeleri ile doğayla ve çevreyle barışık, bulunduğu bölgeye değer katan nitelikli yaşam alanları üretme gayretindedir.

  Hakkımızda

  Sebahattin Doğancı 1951 yılında Erzincan’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Erzincan’da, lise öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır. 1978 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 1979 -1989 yılları arasında Karayolları Bursa 14. Bölge Müdürlüğüne bağlı Çanakkale ve Balıkesir Karayolu Şantiye ve Kontrolluklarında Kontrol Şefi olarak görev yapmıştır. 1989 yılında Karayolları İzmir 2. Bölge Müdürlüğüne tayin edildiğinde kendi isteğiyle ayrılmış ve Çanakkale’ye yerleşmiştir. Kısa bir dönem Kaletaş A.Ş. de çalışmıştır. 1992 yılında kendi ismiyle şahıs firmasını kurarak birçok taahhüt ve özel inşaat projesi hayata geçirmiştir. 2002 – 2008 yılları arasında 3 dönem üst üste İnşaat Mühendisleri Odası Çanakkale Şube Başkanlığı görevini yürütmüştür. Evli ve iki çocuk babasıdır.

  Ergin Doğancı 1988 yılında Balıkesir’de doğmuştur. 2006 yılında Çanakkale Milli Piyango Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. 2012 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Kampüsü İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2012’den bu yana Doğancı İnşaat bünyesinde çalışmaktadır. 2015 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi İnşaat Fakültesi Geoteknik bölümünde yüksek lisansa başlamış olup halen devam etmektedir.

  ban